Medycyna estetyczna

Lista dostępnych zabiegów i usług:

Wygładzanie zmarszczek toksyną BOTULINOWĄ (Azzalure, Bocouture, Botox, Dysport)


Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej to najpopularniejszy sposób likwidacji zmarszczek mimicznych, które powstają na skutek powtarzających się skurczów mięśni twarzy. Zabieg daje bardzo szybkie efekty, a przy tym jest niezwykle prosty w wykonaniu i bezinwazyjny.


Więcej

Korekcja kształtu ust


Korekcja kształtu ust, czyli korygowanie ich konturu czy powiększanie objętości, to jedna z najpopularniejszych metod poprawiania wyglądu, stosowana w gabinetach medycyny estetycznej.


Więcej

Korekcja owalu twarzy, spłycanie bruzd, lifting wolumetryczny


Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze, odpowiadająca za utrzymanie w niej wody, dzięki czemu skóra jest jędrna, sprężysta i odpowiednio nawilżona. Niestety, wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie stopniowo się zmniejsza.


Więcej

Leczenie nadpotliwości


Nadpotliwość to nadmierne oraz nieprzewidywalne pocenie się, najczęściej pach, dłoni oraz stóp. To niezwykle kłopotliwy oraz krępujący problem, z którym wiąże się poczucie wstydu oraz zażenowania.


Więcej

Regeneris – osocze bogatopłytkowe


Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego to całkowicie naturalna oraz bezpieczna terapia stosowana w celu odmłodzenia i regeneracji komórek skóry i włosów. Osocze bogatopłytkowe, które uzyskuje się z Twojej własnej krwi, zawiera liczne czynniki wzrostu stymulujące powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych.


Więcej

Lifting małoinwazyjny, modelowanie kształtu twarzy nićmi wchłanialnymi i niewchłanianymi


Nici liftingujące oraz rewitalizujące są niezwykle popularne i od kilku lat stosowane w medycynie estetycznej. Przy ich użyciu można w szybki oraz bezinwazyjny sposób odmłodzić twarz, ujędrnić skórę, dodać jej elastyczności, a także zniwelować widoczne oznaki starzenia.


Więcej

Lipoliza


Lipoliza to zabieg iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. To nieinwazyjna – bezoperacyjna metoda redukcji tłuszczu z określonych partii ciała, którego nie można zlikwidować za pomocą ćwiczeń i odpowiednio zbilansowanej diety.


Więcej