Na styku tradycji i nowoczesności

W 300-letnim Pałacyku Potockiego, otoczona zabytkami pierwszej stolicy Warmii, Klinika Potocki to nowoczesna placówka składająca się z poradni specjalistycznych i Szpitala Chirurgii Jednego Dnia. Nastrojowe otoczenie skrywa nowoczesne wyposażenie i kompetentny zespół.

Zaczynaliśmy od działalności lokalnej, dziś leczymy pacjentów z całej Polski i z zagranicy. Jesteśmy dumni z tego, że wybrali właśnie nas.

To miejsce, które powstało od czystej kartki. Od marzenia o bardzo szybkiej, komfortowej i w pełni profesjonalnej opiece medycznej. By to osiągnąć, przemyśleliśmy każdy szczegół leczenia, od współpracy z lekarzami po sposób komunikacji z pacjentem.

Tu nie ma przypadkowych decyzji ani kompromisów. Wszystko zorganizowane jest tak, by pacjent zawsze czuł i wiedział, że jego potrzeby są dla nas najważniejsze.

Zależy nam, by pacjenci widzieli w Klinice rozwiązanie swoich problemów. To nasza misja i cel, na który pracuje cały zespół Kliniki.


Atmosfera zdrowia


Jesteśmy tu dla Ciebie.
Naprawdę


Z dumą pielęgnujemy wartości, które przez kolejne lata zostały zachowane w murach tego miejsca: zaufanie, godność, odpowiedzialność, pomoc drugiemu człowiekowi.

Czas lekarza to Twój czas. To godziny poświęcone Twojemu zdrowiu.

Taki jest fundament wszystkiego, co robimy.

Zapewne dlatego coraz częściej zgłaszają się do nas osoby z polecenia. Klinika Potocki staje się centrum leczenia mądrego i wrażliwego na potrzeby pacjenta.

To, co robimy, często jest proste. Nowoczesnej technice i sztuce lekarskiej powinno towarzyszyć ludzkie podejście.
Pacjent ma prawo wiedzieć, na czym polega zabieg, co dzieje się w danym momencie i co będzie działo się potem.

To jego życie, jego zdrowie i jego prawa. Dla nas to naturalne.

Gdy tylko będziesz potrzebował medycznego wsparcia, zapraszamy.

Gdy leczy się ciało, leczy się również ducha.
W Klinice Potocki zawsze czujesz, że jesteś ważny.
Zebraliśmy się tu wszyscy, by Ci pomóc. Po prostu.

Komfort to słowo, które rzadko słychać w placówkach zdrowia. U nas jest inaczej. Przecież osoba, która zgłasza się na zabieg, z natury rzeczy ma większe potrzeby niż ktoś zdrowy. Przed chorym stawiamy więc możliwości, a nie wymagania.

Dobre leczenie zaczyna się już w poczekalni.
Od pierwszego uśmiechu, pierwszego:
'Dzień dobry, witamy w Klinice'. Pamiętamy o tym.

Wirtualny spacer po klinice