Korekta powiek Ełk | Blepharoplastyka powiek górnych i dolnych Ełk

Klinika Potocki w Braniewie proponuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak podniesienie powiek. Jest to operacja wykonywana w trybie jednodniowym, która stanowi odpowiedź na problem opadającej powieki oraz tzw. worków pod oczami.

Zabieg na powieki – Ełk i nie tylko

Przeprowadzana w Klinice Potocki plastyka powiek dolnych i górnych nie wymaga hospitalizacji, a sama operacja trwa około 1,5 godziny. Dlatego mogą z niej skorzystać nie tylko osoby z Braniewa, ale też Ełku, Elbląga, Iławy, Ostródy, Trójmiasta czy też innych regionów. Należy jednak pamiętać, że w przypadku konieczności dojazdu do kliniki autem, należy poprosić o pomoc inną osobę – w dniu przeprowadzonej operacji pacjenta obowiązują pewne ograniczenia, między innymi zakaz prowadzenia samochodem (ze względu na przejściowe problemy z widzeniem – po zabiegu może pojawić się tymczasowy obrzęk, który może ograniczać pole widzenia).

Jak wygląda zabieg?

Lifting powiek polega na ich podniesieniu poprzez wycięcie nadmiaru skóry oraz przepukliny. By pacjent nie odczuwał bólu podczas cięcia, stosowane jest znieczulenie miejscowe. Sama operacja trwa zazwyczaj 1,5 godziny i polega na wykonaniu cięcia, usunięciu nadmiaru skóry oraz założeniu szwów. Po zabiegu pacjent zostaje poinformowany o zaleceniach i opuszcza placówkę. Musi jednak pojawić się w klinice po 7 dniach celem zdjęcia szwów.

Korekta powiek – jak długo trzeba czekać na efekt?

Należy mieć świadomość, że podniesienie skóry w okolicach oczu poprzez wycięcie jej nadmiaru nie daje natychmiastowego efektu odmłodzonego spojrzenia. Szwy ściągane są po 7 dniach, a czas gojenia ran jest kwestią indywidualną. Dlatego u niektórych pacjentów efekt widoczny jest po 2 miesiącach, a u innych po pół roku.

Przeciwwskazania do operacji plastycznej

Przed przystąpieniem do liftingu skóry okolic oczu niezbędne jest wykluczenie istnienia przeciwwskazań. Korekcja nie może zostać wykonana u pacjentów borykających się między innymi z takimi problemami jak:

– niektóre choroby oczu,

– nieustabilizowane nadciśnienie tętnicze,

– cukrzyca,

– schorzenia tarczycy,

– choroby serca,

– aktywna infekcja układu oddechowego,

– zaburzenia krzepliwości krwi.

ZabiegiCena
Korekcja podwijania i odwijania powiek1 200 zł
Korekcja plastyczna powiek górnych3 200 zł
Korekcja plastyczna powiek dolnych3 200 zł
Korekcja plastyczna powiek górnych i dolnych6 200 zł

Więcej informacji na temat Korekty powiek przeczytasz TUTAJ