Korekta powiek Iława | Blepharoplastyka powiek górnych i dolnych Iława

Klinika Potocki w Braniewie to klinika jednego dnia. Oznacza to, że pacjenci w ciągu tego samego dnia zostają przyjęci na oddział, poddani zabiegowi oraz wypisani do domu. Nie jest konieczna hospitalizacja, a pacjenci opuszczają placówkę maksymalnie w ciągu kilku godzin od operacji (w zależności od rodzaju zabiegu oraz zastosowanego znieczulenia). W trybie jednodniowym przeprowadzana jest między innymi blepharoplastyka, czyli plastyka powiek dolnych oraz górnych.

Jak wygląda podnoszenie powiek?

Korekta powiek (blepharoplastyka) jest zabiegiem przeprowadzanym przy znieczuleniu pacjenta (najczęściej stosowane jest miejscowe znieczulenie). Lekarz wykonuje cięcie w fałdzie skóry lub przy linii rzęs, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstania widocznych blizn. Dzięki wykonaniu cięcia możliwe jest usunięcie przepukliny oraz nadmiaru kłopotliwej skóry z okolic oczu zarówno ze względów estetycznych, jak i dla poprawy komfortu widzenia (nadmiar skóry w tych okolicach może bowiem ograniczać pole widzenia).

Po wycięciu nadmiaru skóry lekarz zakłada szwy, które będą zdjęte po 7 dniach.

Korekcja powiek – przygotowanie do zabiegu

Choć operacja wykonywana jest w trybie jednodniowym i nie wymaga dłuższego pobytu w klinice, należy pamiętać, że jest to zabieg inwazyjny, do którego kwalifikuje lekarz na podstawie wywiadu z pacjentem oraz przeprowadzonych badań. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany do blepharoplastyki, musi on zadbać o odpowiednie przygotowanie, tzn.:

– odstawienie leków mogących zaburzać krzepliwość krwi (minimum 10 dni przed planowaną operacją),

– zrezygnowanie z palenia papierosów (minimum miesiąc wcześniej),

– wykonanie badań zleconych przez lekarza (zazwyczaj jest to poziom elektrolitów, morfologia oraz APTT).

W dniu zabiegu należy zrezygnować z makijażu i zjeść lekkie śniadanie. Należy również przyjąć przewlekle stosowane leki (konieczne jest poinformowanie lekarza o wszystkich przyjmowanych na stałe lekach podczas konsultacji poprzedzającej operację).

Lifting powiek – Iława i nie tylko

Zabiegi w Klinice Potocki w Braniewie wykonywane są w trybie prywatnym i nie ma ograniczeń dostępności dla pacjentów z różnych regionów kraju. Dlatego z liftingu skóry wokół oczu mogą skorzystać również pacjenci z Iławy, Ełku, Trójmiasta, Ostródy i nie tylko.

ZabiegiCena
Korekcja podwijania i odwijania powiek1 200 zł
Korekcja plastyczna powiek górnych3 200 zł
Korekcja plastyczna powiek dolnych3 200 zł
Korekcja plastyczna powiek górnych i dolnych6 200 zł

Więcej informacji na temat Korekty powiek przeczytasz TUTAJ