MEDYCYNA ESTETYCZNA

Lek. Sara Strugała

Wykonuje zabiegi z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ


Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie dermatologii i wenerologii.Absolwentka Wydziału Lekarskiego bydgoskiej Akademii Medycznej .Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej poprzez udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. (EANS).

Lekarz Sara Strugała specjalizuje się w leczeniu schorzeń dermatologicznych, a także w dermatologii zabiegowej i estetycznej, w szczególności w zastosowaniu wypełniaczy, botoksu, stymulatorów oraz laseroterapii.
Łączy swoje kwalifikacje zawodowe, z indywidualnym podejściem do Pacjenta, wyczuciem estetyki i ponadczasowego piękna, aby efekty jej pracy wyglądały w pełni naturalnie i harmonijnie – zapewniając tym samym młody i piękny wygląd oraz doskonałe samopoczucie.