Ginekologia estetyczna to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny. Posiadająca w swej ofercie zabiegi poprawiające przede wszystkim estetykę żeńskich narządów płciowych. Ma to wpływ na poprawę jakości życia intymnego, pozwala także pozbyć się wstydliwych kompleksów.

W pełni profesjonalne podejście do pacjentek powoduje przełamanie naturalnej bariery wstydu, tym samym dbałość o wygląd okolic intymnych zyskuje nową jakość. Nasza klinika specjalizuje się w szeregu zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej:

 • Usuwaniu głębokiej endometriozy z blizny po cięciu cesarskim
 • Usuwaniu endometriozy z blizny po nacięciu krocza
 • Plastyce tylnej ściany pochwy i krocza
 • Plastyce pochwy i krocza z użyciem implantu siatkowo-taśmowego
 • Labioplastyce warg sromowych
 • Korekcie zastarzałego pęknięcia krocza
 • Korekcie blizny po cięciu cesarskim
 • Powiększeniu warg sromowych większych kwasem hialuronowym ( 2 ampułki )
 • Powiększenie Punktu G kwasem hialuronowym ( 1 ampułka)

W klinice wykonywane są także drobne zabiegi pochwowe:

 • Biopsja w znieczuleniu miejscowym
 • Elektrokonizacja szyjki macicy (LEEP)

Seksualność człowieka to ciągle jeszcze funkcjonujący w społeczeństwie temat tabu, zarazem jednak coraz większa część kobiet decyduje się na zabiegi ginekologii estetycznej.

Ważnym aspektem jest zapewnienie intymności i bezpieczeństwa podczas zabiegu, dlatego też klinika dysponuje komfortowymi warunkami ,ponadto stosuje się standardowo indywidualne podejście do każdej pacjentki.

Wysokie kwalifikacje lekarzy specjalistów są gwarantem wykonania zabiegów ginekologii estetycznej na najwyższym poziomie przy użyciu najlepszego sprzętu dostępnego na rynku. Aby sprostać wymaganiom i potrzebom pacjentek proponujemy innowacyjne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które umożliwiają przywrócenie prawidłowej funkcjonalności narządów płciowych przy jednoczesnej poprawie estetyki miejsc intymnych.

Zarówno czynniki zdrowotne, jak i poprawa jakości życia seksualnego determinują decyzje kobiet o skorzystaniu z zabiegów ginekologii plastycznej. Zabiegi te skutecznie eliminują dyskomfort związany z dysfunkcjami narządów płciowych. Zmiany w estetyce miejsc intymnych dotyczą pacjentek w różnym przedziale wiekowym. Naturalne procesy starzenia się organizmu, zmiany związane z menopauzą  ,jak i trudne nierzadko , przebiegające w sposób naturalny porody są czynnikami sprawiającymi, że kobiety zaczynają zauważać określone zmiany.

Czynniki zdrowotne ,jak też poprawa jakości życia seksualnego są wystarczającym wskazaniem do korzystania z zabiegów ,jakie oferuje ginekologia estetyczna.

Niekiedy niewielki, małoinwazyjny zabieg ginekologii estetycznej laseroterapii w znaczący sposób poprawia komfort życia intymnego pacjentek. Naturalne skrępowanie równoważy satysfakcja z efektu wykonanego zabiegu.

Niezależnie od tego, jak bardzo rutynowy czy też skomplikowany jest charakter danego zabiegu, dla pacjentek stanowi on zazwyczaj nowe i stresujące przeżycie. Szczególnie ginekologia estetyczna wymaga od potencjalnych pacjentek pełnej szczerości z wykonującym zabieg lekarzem.

Zapoznanie się z treścią i opisem naszej oferty pozwoli Państwu uzyskać informacje na temat tego, jak należy się przygotować i czego oczekiwać po wykonanym zabiegu.

Lektura ta powinna jednocześnie pomóc Państwu w pozbyciu się wielu obaw i wątpliwości przed wizytą w naszej klinice.

Cena usługi


Zabiegi ginekologii estetycznejCena
Usunięcie głębokiej endometriozy z blizny po cięciu cesarskimod 4 000,00 zł
Usunięcie endometriozy z blizny po nacięciu kroczaod 4 000,00 zł
Plastyka tylnej ściany pochwy i kroczaod 5 500,00 z
Plastyka pochwy i krocza z użyciem implantu siatkowo-taśmowegood 6 000,00 zł + cena implantu
Labioplastyka warg sromowychod 5 500,00 zł
Korekta zastarzałego pęknięcia kroczaod 4 000,00 zł
Korekta blizny po cięciu cesarskimod 4 000,00 zł
Powiększenie warg sromowych większych kwasem hialuronowym (2 ampułki)od 4 000,00 zł
Powiększenie Punktu G kwasem hialuronowym (1 ampułka)od 2 000,00 zł