Klinika medycyny estetycznej | Operacje i zabiegi plastyczne

Medycyna estetyczna

Lista dostępnych zabiegów i usług:

Wygładzanie zmarszczek toksyną BOTULINOWĄ (Azzalure, Bocouture, Botox, Dysport)


Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej to najpopularniejszy sposób likwidacji zmarszczek mimicznych, które powstają na skutek powtarzających się skurczów mięśni twarzy. Zabieg daje bardzo szybkie efekty, a przy tym jest niezwykle prosty w wykonaniu i bezinwazyjny.


Więcej

Korekcja kształtu ust


Korekcja kształtu ust, czyli korygowanie ich konturu czy powiększanie objętości, to jedna z najpopularniejszych metod poprawiania wyglądu, stosowana w gabinetach medycyny estetycznej.


Więcej

Korekcja owalu twarzy, spłycanie bruzd, lifting wolumetryczny


Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze, odpowiadająca za utrzymanie w niej wody, dzięki czemu skóra jest jędrna, sprężysta i odpowiednio nawilżona. Niestety, wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie stopniowo się zmniejsza.


Więcej

Leczenie nadpotliwości


Nadpotliwość to nadmierne oraz nieprzewidywalne pocenie się, najczęściej pach, dłoni oraz stóp. To niezwykle kłopotliwy oraz krępujący problem, z którym wiąże się poczucie wstydu oraz zażenowania.


Więcej

Regeneris – osocze bogatopłytkowe


Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego to całkowicie naturalna oraz bezpieczna terapia stosowana w celu odmłodzenia i regeneracji komórek skóry i włosów. Osocze bogatopłytkowe, które uzyskuje się z Twojej własnej krwi, zawiera liczne czynniki wzrostu stymulujące powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych.


Więcej

Lifting małoinwazyjny, modelowanie kształtu twarzy nićmi wchłanialnymi i niewchłanianymi


Nici liftingujące oraz rewitalizujące są niezwykle popularne i od kilku lat stosowane w medycynie estetycznej. Przy ich użyciu można w szybki oraz bezinwazyjny sposób odmłodzić twarz, ujędrnić skórę, dodać jej elastyczności, a także zniwelować widoczne oznaki starzenia.


Więcej

Lipoliza


Lipoliza to zabieg iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. To nieinwazyjna – bezoperacyjna metoda redukcji tłuszczu z określonych partii ciała, którego nie można zlikwidować za pomocą ćwiczeń i odpowiednio zbilansowanej diety.


Więcej

Korekcja plastyczna powiek górnych i dolnych


Blepharoplastyka (wym. blefaroplastyka) czyli operacja plastyczna powiek górnych i/lub dolnych polega na usunięciu chirurgicznym nadmiaru skóry oraz obecnej przepukliny tkanki tłuszczowej oczodołu. Przepuklina tłuszczowa oczodołów (tzw. worki pod oczami) oraz nadmiar wiotkiej skóry powieki mogą powodować dyskomfort ,dodawać lat ,dawać wrażenie smutnego czy zmęczonego wyrazu twarzy a nawet ograniczać pole widzenia .


Więcej

Korekcja uszu


Chirurgiczna korekcja uszu (otoplastyka) to zabieg, dzięki któremu możemy nadać odstającym małżowinom usznym nowy wygląd. Mankament ten powstaje najczęściej w wyniku spłaszczenia grobelki małżowiny lub powiększenia muszli. Odstawanie uszu nie jest groźną dla zdrowia chorobą, dlatego korekcji nie wymaga się od pacjenta w celu ochrony zdrowia. Przede wszystkim decyduje się on na zabieg w momencie, gdy ten defekt estetyczny wpływa na jego samoocenę oraz zadowolenie z wyglądu.


Więcej