Wizyta okulistyczna

Lista dostępnych zabiegów i usług:

Zaćma


Operacyjne usuwanie zaćmy jest jedyną metodą jej leczenia. Odbywa się to poprzez usunięcie zmętniałej soczewki i wszczepienie w jej miejsce nowej. Obecnie stosowaną metodą usuwania zaćmy jest fakoemulsyfikacja, czyli ultradźwiękowe rozdrobnienie zmętniałej soczewki. Zabieg ten jest bezpieczny i bezbolesny, trwa ok. 20 minut, z reguły w znieczuleniu miejscowym.


Więcej

Zabiegi medycyny estetycznej okolicy oczu


Opis zabiegu: pełen zakres zabiegów dotyczących narządu wzroku, w tym: plastyka powiek (blefaroplastyka) usuwanie przepuklin tłuszczowych usuwanie łagodnych i złośliwych zmian powiekowych unoszenie łuków brwiowych (nici Aptos Thread 2 G, nici Light Lift Thread 2G) poprawa wyglądu i struktury powiek (wypełniacze, mezoterapia, nici typu Nano Spring, Nano Vitis)


Więcej

Operacyjne leczenie wad wzroku i leczenie prezbiopii (starczowzroczności)


W przypadku większych wad wzroku lub w przypadku starczowzroczności (prezbiopii) możliwa jest korekcja poprzez jednorazowe wszczepienie soczewek wewnątrzgałkowych. Wybór konkretnej metody, jak również symulację możliwych do osiągnięcia efektów zabiegu, lekarz prezentuje po badaniu kwalifikacyjnym.


Więcej